Mimořádné opatření, zápis do ZŠ

Datum publikování: Pátek 13. 3. 2020, 11:58

Na webových stránkách ZŠ Broumy  jsou pokyny k zápisu do ZŠ:  zde

 

Vzhledem k situaci kolem nákazy koronavirem a bezpečnostním opatřením Bezpečnostní rady státu se zřizovatel ZŠ a MŠ Broumy/ zastoupený starostou OÚ Broumy Petrem Jirkou/ a ředitel ZŠ a MŠ Broumy Mgr. Libor Kuška rozhodli přistoupit k mimořádnému opatřeníod pondělí 16.3. 2020 bude do odvolání uzavřena Mateřská škola Broumy.

Pokud budou rodiče potřebovat ošetřovné na péči o dítě mladší 10 let, neváhejte nás kontaktovat na e-mailovou adresu zs.broumy@seznam.cz. Do emailu napište jméno a datum narození dítěte. Potvrzený formulář vám zašleme na e-mail.   

Archiv aktualit

Všechny aktuality lze nalézt v archivu, rozdělené podle roku publikace.

Všechny aktuality z roku:

Odběr RSS

Využijte možnosti přihlásit se k odběru aktualit pomocí RSS kanálu.

Odběr RSS
Kontakt

+420 604 421 941

Základní škola a mateřská škola Broumy
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2020 Mateřská škola Broumy